rightec
08 بهمن 1401 - 19:15

چهارمحال و بختیاری با ۴۰۰ برنامه به استقبال دهه فجر می‌رود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: برای دهه فجر در استان ۴۰۰ برنامه شاخص و محوری برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، موسی انصاری امروز در جلسه ستاد دهه فجر استان چهارمحال و بختیاری، با حضور مسئولان کمیته‌های ستاد دهه فجر و فرمانداران استان، اظهار داشت: در سال جاری به دلایل مختلف از جمله اتفاقات اخیر و هجمه سنگین رسانه‌های معاند به جمهوری اسلامی ایران باید دهه فجر متفاوت و باشکوه‌تر برگزار شود.

وی با بیان اینکه الگوسازی انقلاب اسلامی و اقدامات ارزنده آن باید انجام شود، افزود: 25 کمیته برای دهه فجر در استان چهارمحال و بختیاری تشکیل و وظایف آنها ابلاغ شد، همه کمیته‌ها به جز سه کمیته برنامه‌های خود را ارسال کردند. 400 برنامه شاخص به جز برنامه‌های فرعی تاکنون وصول شده که امید است تنها ابلاغ نباشد و در اجرا رخ دهند تا در جمع بندی نهایی به یک نتیجه مطلوب برسیم.

دبیرستاد شورای تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: باید از ظرفیت‌های پیش رو در دهه فجر همچون ایاد اسلامی، مناسبت ماه رجب و اعتکاف استفاده کرد و در شهرها و روستاها کمیته‌ها از ظرفیت‌های مساجد برای تبیین و روشنگری استفاده کنند.

وی بیان داشت: فضاسازی توسط دستگاه‌ها و نهادها صورت گیرد و شهرداری‌ها به صورت ویژه به این مسئله بپردازند. بانک‌ها فضای زیادی از خیابان‌‌ها را اشغال کردند که در فضا سازی کم لطفی می‌کنند، خواهشمند است در فضاسازی شهری فعال‌تر شوند. انتظار می‌رود اصناف و بازار نیز نقش پررنگ‌تری را ایفا کنند.

انصاری در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد غرفه‌های فرهنگی و مشاوره‌ای در ایام دهه فجر و ایستگاه‌های صلواتی از اقدامات خوبی است که باید صورت گیرد، ارائه خدمات تشویقی و تخفیفی در ایام دهه فجر از دستگا‌ه‌های خدماتی صورت گیرد.

علی حیدری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری  نیز در این جلسه، اظهار داشت: از فردا عصر تا هفته آینده بارندگی خواهیم داشت، بنابراین باید در چیدمان برنامه‌ها و برنامه‌ریزی‌ها دقت کرد تا مشکلی ایجاد نشود.

انتهای پیام/7540/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1003311